Nimensä veroinen lattiafirma

Laatulattiat – niitä meillä tehdään! Ja palveluksi tarjoillaan vain parasta. Meiltä saa myös talotekniikan ja kurottajapalveluiden ammattilaiset. Tutustu ihmeessä toimintaamme ja pyydä tarjousta tai tiedustele lisää.

LAATULATTIAT UUSIMAA OY

Aputoiminimet LLU Talotekniikka ja LLU Kurottajapalvelut
Y-tunnus 2466067-9
Sähkötie 8
01510 Vantaa


LASKUTUSTIEDOT MUUTTUNEET 28.8.2017 ALKAEN! Ensisijaisesti toivomme verkkolaskuja.
 
Y-tunnus: 2466067-9
Verkkolaskuosoite 003724660679
Verkkolaskuoperaattori Pagero
Välittäjän tunnus 003723609900

Paperilaskut:
Laatulattiat Uusimaa Oy
OVT 003724660679
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilla:
admicom@xbs-salo.com


Tutustu myös Laatulattioiden sisaryritykseen Kiviriihi Oy:hyn!

Kiviriihi

Kiinnostuitko palveluistamme?
Ota rohkeasti yhteyttä!

JOS OLET KIINNOSTUNUT TULEMAAN MEILLE TÖIHIN, OTA YHTEYTTÄ!


piret jagor
Taloushallinto

Laskutus ja palkanlaskenta
Piret Jagor
piret.jagor@llu.fi
p. 0400 996 819

Reetta Oinonen
Toimistosihteeri
Taloushallinto

Reetta Oinonen
reetta.oinonen@llu.fi
p. 0400 916 962

janne mäkelä
Asennuspäällikkö
LLU-Talotekniikka

Janne Mäkelä
janne.makela@llu.fi
p. 0400 997 618

Nico Hartonen
Korjaukset
Mosaiikkibetonityöt

Nico Hartonen
nico.hartonen@llu.fi
p. 0400 996 735
Markku Lukkarinen
Työnjohtaja
Mosaiikkibetonityöt

Markku Lukkarinen
markku.lukkarinen@llu.fi
p. 0400 916 288
Siim Kadarik
Työnjohtaja
Laatoitustyöt

Siim Kadarik
siim.kadarik@llu.fi
p. 0400 906 658
jussi talka
Työpäällikkö
Tarjouslaskenta, laatoitustyöt

Jussi Talka
jussi.talka@llu.fi
p. 0400 996 952
Kai Lindgren
Työnjohtaja
Mattotyöt 

Kai Lindgren
kai.lindgren@llu.fi
p. 0400 996 748
Joonas Viman
Työpäällikkö
Tarjouslaskenta, mattotyöt

Joonas Viman
joonas.viman@llu.fi
p. 0400 963 201

Juho Kaarkoski
Työnjohtaja
Parkettityöt

Juho Kaarkoski
juho.kaarkoski@llu.fi
p. 0400 996 699

Kimmo Väyrynen
Työnjohtaja
Sisustusurakointi

Kimmo Väyrynen 
kimmo.vayrynen@llu.fi 
p. 0400 997 170 
Esa Lähteenkorva
Työpäällikkö
Tarjouslaskenta, mosaiikkibetoni- ja kivityöt

Esa Lähteenkorva
esa.lahteenkorva@llu.fi
p. 0400 698 588

Juha Haapsalo
Työpäällikkö
Tarjouslaskenta, laatoitustyöt Keski-Suomi

Juha Haapsalo
juha.haapsalo@llu.fi
p. 0400 997 022


Projektipäällikkö
Laatukodit Uusimaa Oy
Myynti Fortina / Maler
Olli Airio
olli.airio@llu.fi
p. 0400 997126


Hallituksen puheenjohtaja
Myynti Fortina / Maler

Katri Järvensivu
katri.jarvensivu@llu.fi
p. 040 480 3316

Sami Järvensivu
Toimitusjohtaja
Tarjouslaskenta Massalattiat

Myynti Fortina / Maler
Tarjouslaskenta, Parketti

Sami Järvensivu
sami.jarvensivu@llu.fi
p. 0400 996 972