Nimensä veroinen lattiafirma

Laatulattiat – niitä meillä tehdään! Ja palveluksi tarjoillaan vain parasta. Meiltä saa myös talotekniikan ja kurottajapalveluiden ammattilaiset. Tutustu ihmeessä toimintaamme ja pyydä tarjousta tai tiedustele lisää.

LAATULATTIAT UUSIMAA OY

Aputoiminimet LLU Talotekniikka ja LLU Kurottajapalvelut
Y-tunnus 2466067-9
Kirkonkyläntie 101
00740 Helsinki


LASKUTUSTIEDOT MUUTTUNEET 28.8.2017 ALKAEN! Ensisijaisesti toivomme verkkolaskuja.
 
Y-tunnus: 2466067-9
Verkkolaskuosoite 003724660679
Verkkolaskuoperaattori Pagero
Välittäjän tunnus 003723609900

Paperilaskut:
Laatulattiat Uusimaa Oy
OVT 003724660679
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilla:
admicom@xbs-salo.com


 

Kiinnostuitko palveluistamme?
Ota rohkeasti yhteyttä!

JOS OLET KIINNOSTUNUT TULEMAAN MEILLE TÖIHIN, OTA YHTEYTTÄ!


janne mäkelä
LLU-Talotekniikka
Asennuspäällikkö

Janne Mäkelä
janne.makela@llu.fi
p. 0400 997 618

Nico Hartonen
Mosaiikkibetonityöt
Korjaukset

Nico Hartonen
nico.hartonen@llu.fi
p. 0400 996735


Mosaiikkibetonityöt
Työnjohtaja

Markku Lukkarinen
markku.lukkarinen@llu.fi
p. 0400 916288

Siim Kadarik
Laatoitustyöt
Työnjohtaja

Siim Kadarik
siim.kadarik@llu.fi
p. 0400 906 658
jussi talka
Laatoitustyöt
Työpäällikkö

Jussi Talka
jussi.talka@llu.fi
p. 0400 996952

Mattotyöt
Työnjohtaja 

Kai Lindgren
kai.lindgren@llu.fi
p. 0400 996748

Mattotyöt
Työpäällikkö

Joonas Viman
joonas.viman@llu.fi
p. 0400 963201
Heikki Matikainen
Työpäällikkö
Tarjouslaskenta parketti

Heikki Matikainen
heikki.matikainen @llu.fi
p. 0400 997452

Parkettityöt
Työnjohtaja 

Juho Kaarkoski
juho.kaarkoski@llu.fi
p. 0400 996699

Projektipäällikkö
Laatukodit Uusimaa Oy
Olli Airio
olli.airio@llu.fi
p. 0400 997126
piret jagor
Laskutus ja palkanlaskenta
Reskontranhoitaja

Piret Jagor
piret.jagor@llu.fi
p. 0400 996 819

Sami Järvensivu
Toimistosihteeri

Reetta Oinonen
reetta.oinonen@llu.fi
p. 0400 916962


Hallituksen
puheenjohtaja

Katri Järvensivu
katri.jarvensivu@llu.fi
p. 040 4803316

Sami Järvensivu
Toimitusjohtaja
Tarjouslaskenta

Sami Järvensivu
sami.jarvensivu@llu.fi
p. 0400 996972


Työjohtaja
Sisustusurakointi

Kimmo Väyrynen 
kimmo.vayrynen@llu.fi 
p. 0400 997 170